29 listopad 2011 wtorek

12:00
Projekcje performances: Filippo Berta, Miguel Bonneville, Jacobus Capone, Izabela Chamczyk, Grupa OKO (Aleksandra Grunholz, Klaudia Jarecka, Olga Ozierańska), Ada Karczmarczyk, Burcak Konukman, Volodymyr Kuznetsov, Gretta Louw, MaraM, Nadja Marcin, Dovrat Meron, Yael Sherill Mohilever, Cecilia Molano, Pia Muller, Daniela Francisca Lillo Olivares.

15:30–17:00
Autoprezentacje artystów

18:00
Otwarcie festiwalu

18:10–20:00
Performances:
Łukasz Trusewicz
Kateřina Olivová
Lushan Liu

20:15–21:30
Spotkanie z artystami, dyskusja

30 listopad 2011 roda

12:00
Projekcje performances: Filippo Berta, Miguel Bonneville, Jacobus Capone, Izabela Chamczyk, Grupa OKO (Aleksandra Grunholz, Klaudia Jarecka, Olga Ozierańska), Ada Karczmarczyk, Burcak Konukman, Volodymyr Kuznetsov, Gretta Louw, MaraM, Nadja Marcin, Dovrat Meron, Yael Sherill Mohilever, Cecilia Molano, Pia Muller, Daniela Francisca Lillo Olivares.

15:30–17:00
Autoprezentacje artystów

18:00–20:00
Performances:
Żaklina Piechanowska
Luciana Freire D’Anunciacao
Marijana Jovanovic

20:15–21:30
Spotkanie z artystami, dyskusja

1 grudzie 2011 czwartek

12:00
Projekcje performances: Filippo Berta, Miguel Bonneville, Jacobus Capone, Izabela Chamczyk, Grupa OKO (Aleksandra Grunholz, Klaudia Jarecka, Olga Ozierańska), Ada Karczmarczyk, Burcak Konukman, Volodymyr Kuznetsov, Gretta Louw, MaraM, Nadja Marcin, Dovrat Meron, Yael Sherill Mohilever, Cecilia Molano, Pia Muller, Daniela Francisca Lillo Olivares.

15:30–17:00
Autoprezentacje artystów

18:00–20:00
Performances:
Cui Tao
He Chengyao (performance, Plac po Farze)
Chen Jin
Cai Qing

20:15–21:30
Spotkanie z artystami, dyskusja

2 grudzie 2011 pitek

12:00
Projekcje performances: Filippo Berta, Miguel Bonneville, Jacobus Capone, Izabela Chamczyk, Grupa OKO (Aleksandra Grunholz, Klaudia Jarecka, Olga Ozierańska), Ada Karczmarczyk, Burcak Konukman, Volodymyr Kuznetsov, Gretta Louw, MaraM, Nadja Marcin, Dovrat Meron, Yael Sherill Mohilever, Cecilia Molano, Pia Muller, Daniela Francisca Lillo Olivares.

14:00–17:00
Ting-Tong Chang (instalacja, Błonia pod Zamkiem)

15:30
Prezentacja filmu Performance Platform 2009 (Tomasz Majerski)

18:00
Zbigniew Warpechowski

19:00
„Podróż na Wschód” prezentacja Moniki Szewczyk

Szczegóły programu mogą ulec zmianie.